Lamelový rošt Sembella Futura Slim
  • Lamelový rošt Sembella Futura Slim
  • Neregulovaný rošt
  • Nastavení tvrdosti
Dostupnost: 

Lamelové rošty k dispozici do 3 pracovních dnů od data objednávky

Vysoce kvalitní dřevěný lamelový rošt Sembella Futura Slim. Lamely jsou umístěny v odolných gumových objímkách, díky čemuž dlouho vydrží. Rošt má gumové nastavení v bederní oblasti. Čím jsou překryvy blíže sobě, tím tvrdší je rošt. Tvrdost si tedy nastavíte přesně svým potřebám.


Rozměr

1 499,00 Kč

Zárukou dobrého spánku je správně zvolená matrace. I ta však potřebuje pořádný základ. Pouze dobře zvolený rošt v kombinaci s matrací zaručuje nejlepší kvalitu spánku. Futura Slim je rošt, který má nastavitelnou tvrdost a díky tomu bude mít vaše pohodlí zcela novou dimenzi.

Futura Slim je kvalitní lamelový rošt o rozměrech 160 × 200 cm, který se skládá z jednoho prvku, který má regulaci tvrdosti. U roštů o šířce 180 cm obdrží zákazník dva rošty o šířce 90 cm. Pozor: během používání lamelový rošt vyžaduje plnou podporu po celé délce!

  • Výška - 3 cm
  • Šířka - 80, 90, 140, 160 cm
  • Délka - 200 cm
  • Počet lamel - 28

Hmotnosti a velikosti balení

Rozměr Velikost balíku Váha balíku
80x200 9x14x200 9,2
90x200 9x14x200 10,1
140x200 12x18x200 16,2
160x200 12x18x200 17

Na matraci poskytuje výrobce záruku 2 roky.

Stáhněte si soubor z odkazu, abyste se seznámili s podmínkami záruky: https://matracesembella.cz/index.php?controller=attachment&id_attachment=3

Rošty Sembella - silný základ pro zdravý spánek

Rošt na kterém se opírá matrace, je perfektní kombinace obou těchto prvků. Hladká regulace polohy těla - od ležení přes sezení po relaxaci - je možná díky přizpůsobení polohy rámu vašim potřebám kdykoli. Výsledkem bude vaše pohodlí, přes noc, sledování večerního filmu nebo snídaně v posteli. 

Nabídka společnosti Sembella zahrnuje modely, které mají pouze úpravu tvrdosti: Futura Slim a nenastavitelné rámečky: Natura Slim.

Matrace není všechno. Proč je důležité zvolit ten správný rošt?

Matrace jako základny jsou často vybírány lehce. Chyba! Komfort našeho spánku do značné míry na nich záleží. Rošty od firmy Sembella s moderním  a ergonomickým designem se optimálně přizpůsobují do matrace. Zaručí to tak dobrý noční spánek  v pohodlné poloze, ve které vaše tělo bude odpočívat nejefektivněji.

Rošt je kostra postele, protože poskytuje oporu pro celou konstrukci matrace, která ji podpírá. Perfektní kombinace obou prvků se promítá do vašeho pohodlí, bezpečnosti a zdraví. Schopnost plynule přizpůsobit polohu těla - od ležení přes sezení po relaxaci - umožňuje kdykoli přizpůsobit polohu roštu vašim potřebám.

Velkou výhodou roštů Sembella je také přizpůsobení zón tvrdosti výšce uživatele. Další výhodou jsou pogumované lamely, které zvyšují stabilitu matrace a širší lamely , což umožňuje lepší podporu matrace po celém jejím povrchu.

Sestavte perfektní sadu se značkou Sembella šitou na míru vašim potřebám!

Příslušenství

  • Doprava zdarma
Pěnová matrace Artemida Sembella

Artemida

Artemida – matrace špičkové kvality bez kompromisů.

9 099,00 Kč
Koupit
  • Doprava zdarma
Anatomický polštář Magic Memory s pěnou Sensipur pohled dovnitř

Polštář Magic Memory

Anatomický polštář Magic Memory. Termoelastická pěnová výplň SENSIPUR způsobuje, že se polštář pod vlivem tepla dokonale přizpůsobí poloze hlavy a zajistí vám dokonalý spánek v přirozené pozici. Potah je s přídavkem Aloe Vera.

999,00 Kč
Koupit