Lamelový rošt Natura Slim
  • Lamelový rošt Natura Slim
  • Neregulovaný rošt
Dostupnost: 

Lamelové rošty k dispozici do 3 pracovních dnů od data objednávky

Lamelový rošt Natura Slim s 18 dřevěnými latěmi. Lamely jsou vyrobeny z vrstveného bukového a březového dřeva. Šířka mezi lamelami je 5 cm. Rošt výrazně prodlužuje životnost matrace a zvyšuje pohodlí při spaní


Rozměr

1 199,00 Kč

18-lamelový rošt bez nastavitelné opěrky hlavy a opěrné části. Rošt je k dispozici ve velikosti 160 × 200 cm, sestávající z jednoho prvku, vytvořeného pro nezávislé a intuitivní sestavení. Rošt výrazně prodlužuje životnost matrace a zvyšuje pohodlí při spaní.

U roštů o šířce 180 cm obdrží zákazník dva rošty o šířce 90 cm. Rám je určen pro vlastní montáž (dodáno včetně montážního příslušenství s jasnými a jednoduchými pokyny ke složení). Pozor: během používání lamelový rošt vyžaduje plnou podporu po celé délce!

  • Výška - 3 cm
  • Šířka - 80, 90, 140, 160 cm
  • Délka - 200 cm
  • Počet lamel - 18

Hmotnosti a velikosti balení

Rozměr Velikost balíku Váha balíku
80x200 9x15x200 7,9
90x200 9x15x200 8,1
140x200 14x20x200 14,1
160x200 14x20x200 15

Na matraci poskytuje výrobce záruku 2 roky.

Stáhněte si soubor z odkazu, abyste se seznámili s podmínkami záruky: https://matracesembella.cz/index.php?controller=attachment&id_attachment=3

Rošty Sembella - silný základ pro zdravý spánek

Rošt na kterém se opírá matrace, je perfektní kombinace obou těchto prvků. Hladká regulace polohy těla - od ležení přes sezení po relaxaci - je možná díky přizpůsobení polohy rámu vašim potřebám kdykoli. Výsledkem bude vaše pohodlí, přes noc, sledování večerního filmu nebo snídaně v posteli. 

Nabídka společnosti Sembella zahrnuje modely, které mají pouze úpravu tvrdosti: Futura Slim a nenastavitelné rámečky: Natura Slim.

Matrace není všechno. Proč je důležité zvolit ten správný rošt?

Matrace jako základny jsou často vybírány lehce. Chyba! Komfort našeho spánku do značné míry na nich záleží. Rošty od firmy Sembella s moderním  a ergonomickým designem se optimálně přizpůsobují do matrace. Zaručí to tak dobrý noční spánek  v pohodlné poloze, ve které vaše tělo bude odpočívat nejefektivněji.

Rošt je kostra postele, protože poskytuje oporu pro celou konstrukci matrace, která ji podpírá. Perfektní kombinace obou prvků se promítá do vašeho pohodlí, bezpečnosti a zdraví. Schopnost plynule přizpůsobit polohu těla - od ležení přes sezení po relaxaci - umožňuje kdykoli přizpůsobit polohu roštu vašim potřebám.

Velkou výhodou roštů Sembella je také přizpůsobení zón tvrdosti výšce uživatele. Další výhodou jsou pogumované lamely, které zvyšují stabilitu matrace a širší lamely , což umožňuje lepší podporu matrace po celém jejím povrchu.

Sestavte perfektní sadu se značkou Sembella šitou na míru vašim potřebám!

Příslušenství

  • Doprava zdarma
Pěnová matrace Sembella Aphrodite - pohled dovnitř matrace

Aphrodite

Matrace Aphrodite – stvořená pro maximální pohodlí a regeneraci vaší páteře.

11 899,00 Kč
Koupit
  • Doprava zdarma
Anatomický polštář Magic Memory s pěnou Sensipur pohled dovnitř

Polštář Magic Memory

Anatomický polštář Magic Memory. Termoelastická pěnová výplň SENSIPUR způsobuje, že se polštář pod vlivem tepla dokonale přizpůsobí poloze hlavy a zajistí vám dokonalý spánek v přirozené pozici. Potah je s přídavkem Aloe Vera.

999,00 Kč
Koupit
  • Doprava zdarma

Klio

Topper Klio, o výšce 7cm, vyplněný  100% termoelatickou pěnou Sensipur®. Ta se přizpůsobuje teplu a díky tomu se tvaruje podle vašeho těla. Tento tvar si také pamatuje. 

2 999,00 Kč
Koupit