Anatomický polštář Magic Memory s pěnou Sensipur
  • Anatomický polštář Magic Memory s pěnou Sensipur
  • Anatomický polštář Magic Memory s pěnou Sensipur pohled dovnitř
  • Prací potah
  • Polyuretanová pěna
Dostupnost: 

Anatomický polštář k dispozici do 3 pracovních dnů od data objednávky

Anatomický polštář Magic Memory. Termoelastická pěnová výplň SENSIPUR způsobuje, že se polštář pod vlivem tepla dokonale přizpůsobí poloze hlavy a zajistí vám dokonalý spánek v přirozené pozici. Potah je s přídavkem Aloe Vera.

599,00 Kč

Anatomický termoelastický polštář

Polštář Sembella je vyroben tak, aby dokonale zaplnil prostor mezi hlavou, krkem i matrací a zajistil tak odpočinek ve správné poloze. Jeho používání dává pocit vysokého pohodlí. Je naplněna termoelastickou pěnou Sensipur®, která reaguje na tlak a teplotu, díky čemuž při kontaktu s hlavou upravuje svůj tvar. Konturové zářezy na povrchu polštáře umožnují odvádět přebytečné teplo a vlhkost, čímž se zabrání přehřátí. Antialergické vlastnosti polštáře zvyšuje potah vyrobený z pleteného polyesteru s příměsí Aloe Vera, který lze snadno sejmout a je vhodný pro praní při teplotě 60°C.

  • Rozměry - 48 x 33 x 11 cm
  • Výplň - 100 % termoelastická pěna SENSIPUR®
  • Velikost - 48 x 33 x 11 cm

Na matraci poskytuje výrobce záruku 2 roky.

Stáhněte si soubor z odkazu, abyste se seznámili s podmínkami záruky: https://matracesembella.cz/index.php?controller=attachment&id_attachment=3

Sembella polštáře - dokonale sladěné

Polštáře Sembella® jsou vyráběny tak, aby každý z nich dokonale vyplnil prostor mezi hlavou, krkem a matrací a zajistil tak odpočinek ve správné poloze. Jejich použití dává pocit vysokého pohodlí. Polštáře naplněné termoplastickou pěnou Sensipur® reagují na tlak a teplotu, díky čemuž se při kontaktu s hlavou přizpůsobí svému tvaru. Potahy všech polštářů jsou snadno odnímatelné a určené k praní.

Polštář Magic Memory (48 cm x 33 cm, výška: 11 cm) je naplněn - 100% Sensipur® termoelastická pěna.

Příslušenství

  • Doprava zdarma
Lamelový rošt Natura Slim

Natura Slim

Lamelový rošt Natura Slim s 18 dřevěnými latěmi. Lamely jsou vyrobeny z vrstveného bukového a březového dřeva. Šířka mezi lamelami je 5 cm. Rošt výrazně prodlužuje životnost matrace a zvyšuje pohodlí při spaní

1 199,00 Kč
Koupit
  • Doprava zdarma

GELTEX® Reja

Máte rádi tradici přizpůsobenou moderním požadavkům? Myslíte si, že pružiny v matraci zaručují její trvanlivost a sílu? Pokud ano, GELTEX® Reja pro vás bude perfektní matrací.

14 999,00 Kč
Koupit
  • Doprava zdarma

Taleja

Topper Taleja o výšce 6 cm. Výplň topperu se skládá z pružné polyuretanové pěny, který zvyšuje tvrdost matrace.

1 799,00 Kč
Koupit